Ako vložiť inzerát

1.  Pre pridanie inzerátu musíte byť zaregistrovaný. Ak ešte nie ste zaregistrovaný, prečítajte si návod ako Ako sa zaregistrovať. (ak už máte u nás registráciu, pokračujte ďalej na bod 2.).

2. V pravom hornom rohu web stránky 123Bazos.sk kliknite na tlačidlo „Pridať inzerát“

3. Vyplňte správne vaše prihlasovacie údaje a stlačte tlačidlo Prihlásenie.

4. Zobrazí sa vám váš účet:

5. Po úspešnom prihlásení svoje nové inzeráty môžete vložiť pomocou tlačidla „Pridať inzerát“:

6. Vyberte si Typ, Kategóriu a Podkategóriu inzerátu:

7. Zadajte názov inzerátu, vyberte si Cenu (cena môže byť Cena-vyjadrená sumou, Cenové rozpätie – vyjadrené cenovým intervalom Od-Do, alebo Ponúknite-cena nie je uvedená).

Typ ceny – „Cena je pevná“, alebo „Dohoda možná“, alebo „Dohodou-kontaktujte ma“

Do políčka „Cena“ uveďte jednotkovú sumu v EURách.

V Popise uveďte zrozumiteľne čo najviac informácií o tom, čo predávate.

8. Porolujte stránku smerom dole a vložte čo najkrajšie obrázky toho čo predávate. Nezabudnite vyplniť mesto alebo PSČ kde bývate (buďte trpezliví, pri tomto výbere systém pár sekúnd načítava lokality – oplatí sa počkať), príp. vyplňte aj váš telefón a email. (Pozor, pri zadávaní osobných údajov majte namysli, že ich môže vidieť každý návštevník našej stránky, buďte preto obozretní.). Následne stlačte tlačidlo Odoslať.

9. Stránka vás informuje o úspešnom vložení inzerátu. Inzerát je automaticky nahratý na našu stránku. Inzerát si môžete skontrolovať na hlavnej stránke.

10. Ako zmeniť alebo vymazať inzerát? Pre zmenu alebo vymazanie inzerátu musíte byť prihlásený. Po kliknutí na Ikonu Môj účet na hlavnej stránke sa viete Prihlásiť

11. Následne vo svojom účte v menu Moje inzeráty si viete svoj inzerát Upraviť, Vymazať, alebo Označiť ako predané, príp. si viete zobraziť Detaily svojho inzerátu.