FAQ - časté otázky

 1. Je zadanie inzerátu na vašej stránke spoplatnené? Momentálne je zadávanie inzerátov na našej web stránke vo všetkých kategóriách bezplatné.
 2. Dajú sa inzeráty Topovať? Inzeráty sa momentálne nedajú Topovať. Nad touto funkcionalitou ale uvažujeme do budúcna.
 3. Môžem na stránke zadať inzerát na úplne nový tovar? Nie, stránka je určená skôr pre bazárový predaj použitého tovaru.
 4. Môžem na stránke zadať inzerát na svoje služby? Áno, je to možné v kategórii Služby.
 5. Čo sa stane, ak poruším inzertné podmienky? Vaše konto ako aj prístup na našu stránku môže byť administrátorom zablokovaný.
 6. Je moje telefónne číslo, meno, alebo adresa verejné? Informácie ktoré uverejníte priamo vo svojich inzerátoch môže vidieť verejnosť, preto zvážte nutnosť zverejňovania osobných údajov. Informácie, ktoré zadáte pri fakturácii a platbách sú neverejné. (Používame ich hlavne k identifikácii platieb, ako aj pre potreby účtovníctva-vyžaduje ich zákon).
 7. Potrebujem kontakt z inzerátu, ktorý je už vymazanýKontaktujte nás . Poskytnite nám názov inzerátu, alebo aspoň časť textu inzerátu, meno inzerenta, … čokoľvek, podľa čoho by sa dal spätne inzerát dohľadať a my Vám ho potom pošleme na mail.
 8. Na serveri sú inzeráty, kde je môj telefón, ale inzerát som si nevložil Kontaktujte nás s informáciou o ktorý inzerát sa jedná, my ho obratom vymažeme a pošleme Vám všetky dostupné informácie o vkladajúcom.
 9. Musím sa pred vložením inzerátu prihlásiť, resp. registrovať? – Áno, registrácia je momentálne povinná.
 10. Nedarí sa mi do inzerátu vložiť fotografie
  Fotografia musí byť v uvedenom formáte a veľkosti. (sledujte zvýraznené pole pri fotke v inzeráte). Pokiaľ sú fotky príliš veľké, môže nahranie trvať aj niekoľko minút (podľa rýchlosti Vášho pripojenia). Zmenšite ich v grafickom programe a urýchlite tým nahranie fotografií.
 11. Bol som podvedený, ako postupovať?
  Podajte trestné oznámenie. Môžete ho podať ústne alebo písomne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru alebo prokuratúre. Tieto orgány sú povinné oznámenie prijať a bez meškania vec vyšetriť. V trestnom oznámení popíšte, čo sa presne stalo (kedy, kde a kto sa trestného činu dopustil). Priložte kópiu inzerátu, vytlačenú e-mailovú korešpondenciu a doklad o zaplatení. Nezabudnite udať, že chcete byť informovaní o vykonaných opatreniach.
  Oznámte nám túto skutočnosť prostredníctvom nášho Kontaktu.